• Support@exbazar.ir
    ایمیل ما
  • 021-43089401
    تلفن تماس
  • 8:30 صبح الی 17:30 عصر
    ساعت کاری

پشتیبانی از کسب و کارهای حوزه رمز ارز در ایران

آن چیزی که در ایران مشهود است، حاشیه های بسیار زیادی است که در رسانه ها و شبکه های اجتماعی در زمینه کسب و کار رمز ارزها وجود دارد. با وجود اینکه این حواشی صرفا مختص به کشور ایران نیست و بسیاری از دیگر کشورها نیز تحت تاثیر این موضوع قرار گرفته است. مهمترین دلیل این موضوع نیز فرست سودآوری است که از طریق ارزهای دیجیتال فراهم می شود.

کارشناسان اذعان دارند بخش عمده ای از حاشیه هایی که در این زمینه بین مردم در یک کشور ایجاد می شود، به دلیل تازه بودن این مفاهیم در بین آنها بوده و معتقدند شاید زمانیکه سود سپرده گزاری های بانکی هم مقرر شد پرداخت شود همین حواشی ایجاد شده بود.  

با این وجود، اظهارنظرهای گوناگون در ارتباط با یک موضوع در حوزه رمز ارز در ایران بسیار بیشتر از سایر کشورها است و دلیل آن نیز کامل نبودن قوانین و عدم اطلاع رسانی صحیح جهت بالا بردن میزان اطلاعات عمومی مردم در این زمینه است. در این بین برخی از افراد که تجربه و دانش کافی در این زمینه ندارند، در شبکه های اجتماعی نظرهای کارشناسی ارایه می دهند

فعالان اقتصادی حوزه رمزارزها، در حال جنگ با تحریم اقتصادی

از آنجاییکه تحریم و سد بزرگی برای توسعه فناوری ها و معامله رمز ارزها در ایران محسوب می شود، لذا کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند در واقع در حال مبارزه در این جنگ تحمیلی هستند.

بنابراین از منظر تمامی فعالان اقتصادی در این حوزه در یک تیم قرار دارند و در ضرورت حمایت از این قشر به شدت احساس می شود و عملکرد ضعیف آنها خواسته قطعی دشمنان است. اما به رساتی چه کسانی تمایل دراند این گروه از فعالان اقتصادی تضعیف شوند؟ دشمن واقعی کسی است که در ان سوی مرزها به دنبال تصاحب نا صحیح سرمایه های مالی ایرانیان است.

در این بین صرافی های زیادی در کشور در حال فعالیت هستند که کارافرینی زیادی در این زمینه داشته اند و خدمات نوینی در این زمینه ارایه می دهند. این بنگاه های اقتصادی در زمینه انتقال تکنولوژی در این زمینه و بومی سازی آن فعالیت های زیاید انجام داده اند و نمونه موفقیت های آنها حتی در بین کشورهای منطقه نیز بی نظیر است.

بنابراین حمایت از این قبیل کسب و کارها می تواند در توسعه و بلوغ آنها تاثیر به سزایی داشته باشد و جلوگیری از اتهام زنی و ایجاد حاشیه برای آنها می تواند مانع هدر رفت سرمایه های ملی شود.

مشکلی که در زمینه معامله رمز ارزها برای ایرانیان وجود دارد آن است که حتی در صورتیکه خارج از کشور هم قصد انجام معامله آنلاین داشته باشند به دلیل تحریم ها در فرآیند معامله آنها کارشکنی ایجاد می شود بنابراین پلتفرم های ایرانی نقش بسزایی در این زمینه می توانند داشته باشند. این موضوع دلیل محکمی است بر ضرورت حمایت کسب و کارهای فعال در این حوزه

در پایان مهمترین نکته ای که این کسب و کارها باید مورد توجه قرار دهند افزایش ضریب امنیت پلتفرم های آنلاین می باشد و یکی از مهمترین جنبه های حمایتی می تواند در این زمینه باشد.

هم اکنون حساب خود را در صرافی بازار افتتاح کنید

حساب را به صورت رایگان باز کنید و شروع به خرید و فروش ارز دیجیتال کنید

اکنون ثبت نام کنید