• Support@exbazar.ir
    ایمیل ما
  • 021-43089401
    تلفن تماس
  • 8:30 صبح الی 17:30 عصر
    ساعت کاری
در شرایط کنونی با وجود خلاء قانونی و نبود مجوز و تاییدیه فعالیت در میان سایت‌های زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال، تنها راه اعتماد به یک مجموعه، اعتبار شرکت مربوطه میباشد . مشخصات و شماره تماس آن در قسمت ارتباط با ما در سایت نوشته شده است. بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکل، در دسترس، پاسخگو و قابل پیگیری هستیم. تمام تلاش تیم ما این است که بتواند پاسدار اعتماد شما و امانت دار اموال کریپتوکارنسی شما و البته اعتبار شرکت باشد. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل، می‌توانید با پشتیبانان ما تماس حاصل فرمایید.
با توجه به زیاد شدن کلاهبرداری‌های سایبری، پولشوئی و سوء استفاده از اطلاعات و مدارک اشخاص از جمله کارت بانکی، کارت ملی و سایر مدارک شناسایی و به توصیه ی " پلیس فتا " برای جلوگیری از این موارد، کاربران باید بعد از ثبت نام در سایت، برای خرید و فروش یک بار مراحل احراز هویت را انجام دهند. (و در موارد خاص، احتمال درخواست احراز هویت مجدد از کاربر وجود دارد.) اطمینان داشته باشید که اطلاعات وارد شده به هیچ عنوان در اختیار شخص سومی قرار نمی‌گیرد مگر در صورت درخواست مراجع قضایی و برای پیگیری جرائم. .
با ثبت نام در سایت و بعد از احراز هویت ، لیست کاملی از ارزهای قابل خرید وفروش نمایش داده میشود و براحتی میتوانید با کارتهای عضو شتاب خریداری نمایید
برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال ، علاوه بر کارمزد دریافتی توسط صرافی ها ، یک کارمزد نیز توسط شبکه کسر میگردد .زمانی که کاربر ارزدیجیتالی را خریداری کردند و هزینه فوق پرداخت شد در زمان انتقال ارزدیجیتال خریداری شده کارمزد شبکه از ارز خریداری شده کسر میشود .این مبلغ بسیار ناچیز بوده و مرتبط به سایت نمیباشد و مربوط به کارمزد شبکه میباشد .
برخلاف تصور همه ، لازم نیست شما 1 بیتکوین یا ارزدیجیتال کامل خریداری کنید .شما میتوانید به اندازه مقدار سرمایه خود از سایت خرید نمایید . حداقل خرید انواع ارزدیجیتال از سایت ما دویست هزار تومان میباشد .
تراکنش‌های خرید (دریافت ارز دیجیتال) شما در طول 24 ساعت شبانه روز می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. اما انجام تراکنش‌ها در ساعات کاری (10صبح تا 5 عصر) سریع‌تر صورت خواهد گرفت. تراکنش‌های فروش(دریافت ریال) واریز‌های ریالی از طرف ما (درخواست فروش به سایت یا برداشت ریالی از طرف شما) روزی سه مرتبه در روز‌های کاری انجام می‌شود. به این صورت که سعی می شود سفارش‌های ثبت شده تا قبل از ساعت 9 صبح هر روز کاری نیز در لیست واریز همان روز و سایر سفارش‌های ثبت شده بعد از این ساعت در لیست واریز‌های روز کاری بعدی قرار گیرد. پس از واریز از طرف ما (تراکنش‌های تکمیل شده)، شماره پیگیری حواله پایای شما در اطلاعات تراکنش مربوطه درج می‌شود که در این صورت باید منتظر تسویه از سمت بانک باشید. واریز‌های ریالی به کاربران به صورت پایا می‌باشد. واریز‌های پایا با استفاده از شماره شبا انجام می‌شود. شایان ذکر است واریز مبلغ ریالی به کاربر تنها از طریق شماره شبای مختص هر فرد صورت می‌گیرد و امکان واریز به شماره شبای شخص دیگر یا کارت به کارت وجود ندارد.
برای پیگیری تراکنش یا هر مساله مربوط به حساب کاربری، حتما از طریق تیکت پشتیبانی اقدام نمایید. بخش تیکت پشتیبانی در پنل کاربری شما قرار دارد.
تمامی ارزهای دیجیتال لیست شده در سایت که از معروفترین های ارزهای دیجیتال میباشند قابل خرید و فروش میباشد .شما میتوانید در صورتی که ارز درخواستی شما در لیست ارزهای دیجیتال سایت موجود نمیباشد میتوانید فقط از طریق تماس با پشتیبانی و یا یک ایمیل درخواست خود را اعلام نموده تا در کمتر از 5 دقیقه ارز درخواست شده در سایت اضافه گردد .همچنین بزودی امکان خرید و فروش پرفکت مانی و وبمانی و سایر ارزهای مشابه فراهم خواهد شد.

هم اکنون حساب خود را در صرافی بازار افتتاح کنید

حساب را به صورت رایگان باز کنید و شروع به خرید و فروش ارز دیجیتال کنید

اکنون ثبت نام کنید